شرایط و قوانین استفاده از سایت مولفین طلایی (انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه)

مشتری و بازدید کننده محترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به ثبت سفارش(بصورت حضوری) یا هرگونه استفاده از خدمات انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
ارتباطات الکترونیکی و مجازی سایت صرفا جنبه اطلاع رسانی و تبلیغ دارد و ثبت سفارش و عقد قرارداد بصورت حضوری در دفتر انتشارات انجام می پذیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.(در این سایت حساب کاربری وجود ندارد و هیچگونه اطلاعاتی از مشتری یا کاربر اخذ نمیگردد)
انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه جزئی از اموال انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه محفوظ می‏‌دارد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی http://bookjoon.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از http://bookjoon.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده یا شماره تلفن ها یا شبکه های اجتماعی ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه در این سایت کالا یا خدماتی را بصورت آنلاین سفارش گیری نمیکند.و سایت جنبه تبلیغی و اطلاع رسانی دارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه در این سایت کالا یا خدماتی را بصورت آنلاین سفارش گیری نمیکند.و سایت جنبه تبلیغی و اطلاع رسانی دارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
کلیه محتویات سایت انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه تعلق دارد
انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

بازگشت به بالا